Aakkosellinen luettelo


Tässä nimilista II/96 porukasta. Listassa on vain ne tiedot, joiden julkaisemiseen henkilö on antanut luvan internetissä.

Nimen perässä suluissa oleva päivämäärä viittaa hetkeen, joilloin ko. henkikön yhteystiedot on päivitetty. Huomaa, että todennäköisesti suuri osa yhteystiedoista ja Internet osoitteista on vanhettunut. Ota yhteyttä jos haluat päivittää tietosi.


Aho, Sami       
Kotikuja 2, 91100 Ii    
08-81739006, 040-5024213        
kalppo@cc.tut.fi
Anetjärvi, Kimmo        
Impiöntie 31B, 97765 Impiö      
0400-682622     
Antila, Juha            (15.4.2002)
Leppäliiterintie 2 A 4, 60200 SEINÄJOKI
040-5827917     
Juha.Antila@seamk.fi
Anttila, Matti 
Suupohjantie 175, 60320 Seinäjoki       
06-4171322, 040-5152012 
mattia@pulu.sgo.fi
Balk, Jani 
Sulkatie 15 K42, 94830 Kemi 83
016-257596, 040-5077985, fax 016-257596
Biskop, Stefan 
Vanha Ouluntie 126, 67410 Kokkola
050-5940004
Eskola, Tuomo 
Peltomaanperäntie 224, 92210 Arkkukari
08-228850
Haapamäki , Jukka 
Etelätie 2, 61100 Peräseinäjoki
050-5619689
Haarala, Toni           (22.11.1997)
Järvikyläntie 938, 85560 Ainastalo
040-5272854
toni.haarala@cop.fi
Halonen, Mika 
Metsätie 11 A3, 94700 Kemi
040-5079484
Hamarinaho, Marko 
Lehtikuja 1, 90900 Kiiminki
08-8161536
Hautala, Jari 
Alahellantie 93, 62130 Hellanmaa
050-5949530, 06-4378116
Honkonen, Niko  
Kuosnjarga, 99980 Utsjoki       
016-678920, 040-5148944 
Hulkkonen, Olli         
Suokukontie 10, 95410 Kiviranta 
040-5410604     
Hunnakko, Mika  
Ritamäentie 65, 61600 Jalasjärvi        
06-4561241      
Hyvönen, Ville
Skoonenkatu 8 as 5, 65100 Vaasa 
050-5233444     
d74416@uwasa.fi
Isometsä, Pertti        
Hellantinkatu 3, 95430 Tornio   
049-989260      
Junes, Tapio            (12.1.1999)     
Uumaja, Ruotsi
+358503442683
+468703664138
tapio.junes@usa.net
taojus98@student.umu.se
http://business.fortunecity.com/johns/41/
Jurvelin, Antti         
Pankkokuja 7, 90650 Oulu        
08-5301575      
Järvi, Tom              (4.4.1998)
Eerikinkatu 5 D 93
20100 Turku
040-5482357     
tojarvi@abo.fi
Kaarakka, Matti         
Näretie 6, 94400 Keminmaa       
040-5919484     
Kajava, Tero
Paavontie 17, 85410 Sievi       
08-480170       
Tero.Kajava@uwasa.fi
Kangasoja, Jussi        
Kourantie 2, 90460 Oulunsalo    
040-5470753     
Karjalainen, Aki        
Maakotkantie 14C5, 90250 Oulu   
08-331577, 040-5127421  
Karttunen, Pauli 
Pihlajantie 2, 97700 Ranua
016-3551038
Kivelä, Pertti 
Alakyläntie 417, 90540 Oulu
049-943651
Kiviharju, Ville 
Luomantie 5, 64700 Teuva
06-2671803
Korhonen, Mika  
Vasanperä 12, 96910 Rovaniemi   
016-3560824     
Koskinen, Ari   
Niinimäentie, 63700 Ähtäri      
06-5337104      
Kubin, Antti            (4.12.1997)
Ratapellontie 3, 91500 Muhos    
040-5073927     
akubin@otol.fi
Kukkola, Esa            (22.11.1997)    
Saratie 6 e13
85500 Nivala    
040-5281285     
esa.kukkola@cop.fi
Kullas, Timo    
Saunionkuja 4A, 60100 Seinäjoki 
06-4141010      
Kumpula, Jukka  
Kumpulantie 8, 62300 Härmä      
050-5244802     
Kunnari, Jake-Petteri   (25.10.1999)
Helsinki
jake.kunnari@tietoenator.com
EXT-jake.kunnari@nokia.com
Kuoppa-aho, Ari         
Lupintie 3, 62940 Hoisko        
06-5575277      
Kämäräinen , Antti      
Hirveläntie 27A, 91900 Liminka  
08-381013       
Lahti, Jari
hakalank 6 c 9,
24100 salo      
040-5580978     
jari.lahti@iki.fi
Lahtinen, Ari-Matti     
Porontie 25, 93400 Taivalkoski  
08-841782       
lahtinen_ari-matti@mail.mkol.fi
Lehtomäki, Juha         (17.8.2004)

http://tilhi.com/juha
Lenkkeri, Pertti        
Helmipöllönkuja 6, 90540 Oulu   
08-5567946      
Lenkkeri, Timo  
Helmipöllönkuja 6, 90540 Oulu   
08-5567946      
Linna, Timo
tili@rieska.oulu.fi
Lämsä, Jarno            (13.4.1999)
Jämeräntaival 10 H 136
02150 ESPOO
09-455 5810, 040-708 2894
jarno.lamsa@hut.fi
Maijala, Marko  
Sauherrantie 54, 98800 Savukoski        
016-841179      
Manninen, Tero          (16.3.1998)
Vaajakatu 5 E 109, 33720 Tampere
050-3367734
terom@cc.tut.fi
Mattila, Esko           (20.3.1998)     
Ojalantie 67, 86110 Parhalahti  
08-435749       
emattila@ratol.fi
eskomat@hotmail.com
http://www.ratol.fi/~emattila/
Mäki-Kullas, Mikko
Kullaantie 48, 61980 Päntäne    
06-2324118      
m153520@cc.tut.fi
Mämmelä, Tuomo
Lonsti 35, 86300 Oulainen       
040-5110459, 08-471309  
tmammela@ratol.fi
Nahkiaisoja , Sami      
Mäntytie 10, 94400 Keminmaa     
040-5461929     
Niiranen, Matti         (15.11.1997)
Havutie 6 C 25
040-5507644     
matti.niiranen@cop.fi
Nivala, Tuomo   
Otokuja 2 C 401
90150 Oulu
040-5362112
tuomo.k.nivala@otol.fi
husu@otol.fi
Nykyri, Juha    
Jatulikivenkatu 16A7, 90240 Oulu        
040-5583661     
Ollila, Reijo   
Miljoonatie 30, 99300 Muonio    
reijo.ollila@rotol.ramk.fi
Onnela, Jussi   
Matkajäntie 3B 40, 16440 Rovaniemi      
016-3481527     
Paju, Kari              (5.4.2005)
Kari.Paju@kolumbus.fi
Parviainen, Marko 
Petäjätie 6, 93400 Taivalkoski
08-842375
Pekkarinen, Janne 
Sepänkatu 2-4, 65370 Vaasa
Perkkiö, Timo           (12.10.1998)
Seminaarinkatu 4B 22, 92100 RAAHE
050-5853362
tperkkio@ratol.fi
Perttula, Jani 
Paakkolantie 148, 95400 Tornio
016-448727
Puhakka, Antti
Torikatu 61C6, 90120 Oulu       
049-771678      
apuhakka@paju.oulu.fi
Rajamäki, Antti
Hollintie 50, 62230 Jylhä Kauhava       
06-4353651      
anrajama@kokpoly.fi
Ronkainen, Jouni        
Valtakatu 37A9, 96200 Rovaniemi 
016-3560708     
Ruonala, Vesa           (1.4.1998)      
Kiilakiventie 5B31, 90250 Oulu  
040-5536591, 08-338995  
vruonala@otol.fi
http://www.otol.fi/~vruonala
Seppälä, Petri          (28.3.1998)
Havumetsänkatu 27B30, 33820 Tampere
040-5472504     
s154018@cc.tut.fi
Sironen, Mika   
Aumatie 9, 60800 Ilmajoki       
06-4247419      
Suosalo, Jari-Pekka     
Sudentie 16A2, 96500 Rovaniemi  
016-3792763     
Talala, Mikko   
Mustalammentie 2, 93100 Pudasjärvi      
08-821024       
Tihinen, Jarkko         
Peltotie 11, 93100 Pudasjärvi   
040-5153769     
Törmänen, Antti         
Ylilestintie 344, 85900 Reisjärvi       
08-776887       
Vaara , Markku
Tellervontie 3B17, 90570 Oulu   
Markku.Vaara@nmp.nokia.com
Varamäki , Jukka        
Venlantie 23, 61800 Kauhajoki   
Vuotikka, Antti-Jussi   
Torikatu 57A15, 90120 Oulu      
040-5155761     
Väntänen, Tero
Tuulimyllynkatu 15 B 39
90140 Oulu
0400-418077
Tvantane@mail.student.oulu.fi
Väänänen, Olli
Hiidentie 8A27, 90550 Oulu      
0400-919811     
ouli@stekt.oulu.fi
Wallenius, Jussi        (1.1.1999)
Hartaantie 12 as 16
90500 OULU
050-5368580
isojii22@hotmail.com

Takaisin sivun alkuun